Home Forums Brokers Discussion CryptoRocket Wiele rodzajów dzwonków

Tagged: 

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  VirginiaDorothy 1 month ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #981577

  VirginiaDorothy
  Participant

  Najwcześniejsze dzwonki w telefonach były dzwonkami elektromechanicznymi, więc termin „dzwonek” odnosi się teraz do każdego dźwięku, który powiadamia użytkownika o połączeniu przychodzącym. Dzisiaj termin „dzwonek” może oznaczać wszystko, od dźwięku dzwonka telefonu po nagranie innych popularnych tonów. Oto różne rodzaje dzwonków:

  Możesz mieć nieograniczoną liczbę bezpłatnych dzwonek na telefon swoim iPhonie. Możesz także nagrać własny dźwięk za pomocą mikrofonu. W przypadku telefonów z systemem Android możesz dodać niestandardowe dzwonki za pomocą aplikacji. Na iPhonie opcję „Dzwonek” można znaleźć w menu „Edycja”. Po dodaniu żądanego dzwonka obejście nie powiedzie się i dodaje niestandardową wiadomość. Jeśli nie chcesz przeszkadzać swoim kontaktom, dodaj niestandardowy dzwonek wiadomości.

  Możesz także pobierać dzwonki za pośrednictwem łącza danych lub interfejsu na podczerwień. Ta metoda jest najłatwiejsza i najszybsza. Chociaż obie metody działają, możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada. W takim przypadku wybierz opcję, która pozwala ustawić czas dzwonienia na 30 sekund. Jeśli nie chcesz korzystać z opcji łącza danych, zawsze możesz pobrać interfejs podczerwieni.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.